Jak pomáhat

Chcete nám pomoci a nevíte jak?

Finanční podpora

Sbíráme kvalitní jídlo pro potřebné, a to je proč tu jsme …

… v mnoha situacích ale také potřebujeme ke své činnosti finanční podporu. Náklady na dopravu a logistika, administrace, evidence, propagační činnost, fundus na sběr, uchovávání, třídění a přepravu potravin, to vše stojí bohužel peníze.

Naštěstí se však mezi dárci najde sem tam i ochotný sponzor naší činnosti. Pokud byste se chtěli stát jedním z nich, budeme rádi za jakýkoli finanční dar, který pomůže v koncové fázi samozřejmě a pouze těm, kteří to opravdu potřebují.

č. dárcovského účtu: 2501117492/2010

Rychlá platba pomocí QR kódu

Darujte potraviny

Chcete podpořit náš neziskový sektor jinak než finančně? Můžete darovat to, co vyrábíte nebo prodáváte.

Pokud máte na skladu zboží, které má poškozený obal nebo kterému brzy vyprší záruční doba nebo které je z různých důvodů neprodejné, ale nezávadné, můžete je darovat Potravinové bance. Potraviny dopravíme do organizací, které pomáhají lidem v nouzi.

Máte dotazy nebo chcete darovat?

Co Vám poskytnutí potravinové pomoci přinese?

N

Dobrý pocit a společenské uznání, protože vaše zboží neskončí na skládce nebo v kontejneru, ale v pomáhajících organizacích, které je doručí svým klientům.

N

Zviditelnění, protože logo vaší firmy bude uvedeno na všech našich komunikačních kanálech.

N

Daňové zvýhodnění, protože finanční a hmotné dary fyzických a právnických osob určené neziskovým organizacím jsou odečitatelné z daňového základu do zákonem určeného limitu.

Stát se dobrovolníkem

Pokud se chcete stát naším dobrovolníkem, kontaktujte nás!

Dobrovolníci